Bučovice

Předchozí Zpět Následující

Pohled na ruiny zděné budovy, ve které bylo zázemí skleníků včetně malé výropny, jež mohla sloužit k udržení vhodné teploty uvnitř i v chladnějším období. Bučovice, CZE 3. 5. 2023

Pohled na ruiny zděné budovy, ve které bylo zázemí skleníků včetně malé výropny, jež mohla sloužit k udržení vhodné teploty uvnitř i v chladnějším období.Pohled na ruiny zděné budovy, ve které bylo zázemí skleníků včetně malé výropny, jež mohla sloužit k udržení vhodné teploty uvnitř i v chladnějším období.Pohled na ruiny zděné budovy, ve které bylo zázemí skleníků včetně malé výropny, jež mohla sloužit k udržení vhodné teploty uvnitř i v chladnějším období.Pohled na ruiny zděné budovy, ve které bylo zázemí skleníků včetně malé výropny, jež mohla sloužit k udržení vhodné teploty uvnitř i v chladnějším období.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-17]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Skleniky_za_zamkem_v_bucovicich/skleniky_za_zamkem_v_bucovicich_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze