Brno

Předchozí Zpět Následující

Dvojice písemn HO a SC na zakouřené stěně snad odkazují ke jménům majitelů nebo provozovatelů vinného sklepa. Jejich skutečné stáří neznáme, ale tvarově by dobře zapadla i do 18. století. Brno, CZE 24. 3. 2021

Dvojice písemn HO a SC na zakouřené stěně snad odkazují ke jménům majitelů nebo provozovatelů vinného sklepa. Jejich skutečné stáří neznáme, ale tvarově by dobře zapadla i do 18. století.Dvojice písemn HO a SC na zakouřené stěně snad odkazují ke jménům majitelů nebo provozovatelů vinného sklepa. Jejich skutečné stáří neznáme, ale tvarově by dobře zapadla i do 18. století.Dvojice písemn HO a SC na zakouřené stěně snad odkazují ke jménům majitelů nebo provozovatelů vinného sklepa. Jejich skutečné stáří neznáme, ale tvarově by dobře zapadla i do 18. století.Dvojice písemn HO a SC na zakouřené stěně snad odkazují ke jménům majitelů nebo provozovatelů vinného sklepa. Jejich skutečné stáří neznáme, ale tvarově by dobře zapadla i do 18. století.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-05-29]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklepy_za_domem_hlinky_64/sklepy_za_domem_hlinky_64_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze