Brno

Předchozí Zpět

Poměrně hluboko v podzemí se nachází také další spojovací chodba, mířící tentokrát k západu. Zajímavá je nejen neobvyklou černou omítkou na cihlových stěnách, která snad měla vylepšit izolační schopnosti chodby, ale také moderní zazdívkou na konci. Tím zřejmě procházela do dalších sklepení, tentokrát za domem č. 66. Brno, CZE 24. 3. 2021

Poměrně hluboko v podzemí se nachází také další spojovací chodba, mířící tentokrát k západu. Zajímavá je nejen neobvyklou černou omítkou na cihlových stěnách, která snad měla vylepšit izolační schopnosti chodby, ale také moderní zazdívkou na konci. Tím zřejmě procházela do dalších sklepení, tentokrát za domem č. 66.Poměrně hluboko v podzemí se nachází také další spojovací chodba, mířící tentokrát k západu. Zajímavá je nejen neobvyklou černou omítkou na cihlových stěnách, která snad měla vylepšit izolační schopnosti chodby, ale také moderní zazdívkou na konci. Tím zřejmě procházela do dalších sklepení, tentokrát za domem č. 66.Poměrně hluboko v podzemí se nachází také další spojovací chodba, mířící tentokrát k západu. Zajímavá je nejen neobvyklou černou omítkou na cihlových stěnách, která snad měla vylepšit izolační schopnosti chodby, ale také moderní zazdívkou na konci. Tím zřejmě procházela do dalších sklepení, tentokrát za domem č. 66.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-05-29]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklepy_za_domem_hlinky_64/sklepy_za_domem_hlinky_64_11.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze