Brno

Předchozí Zpět Následující

Hlavní sklepy za domem č. 64 tvoří pravoúhlé uspořádání ve tvaru písmene T. Zatímco levá část na snímku zasahuje pod původní dům č. 64 poněkud vystupující do ulice Hlinky, na jehož místě jsou od let garáže (do výklednku s policemi zřejmě původně ústilo schodiště z povrchu), z pravé části dnes ústí na povrch dodatečně vybudovaná chodba se schodištěm na dvůr současného domu. Brno, CZE 24. 3. 2021

Hlavní sklepy za domem č. 64 tvoří pravoúhlé uspořádání ve tvaru písmene T. Zatímco levá část na snímku zasahuje pod původní dům č. 64 poněkud vystupující do ulice Hlinky, na jehož místě jsou od let garáže (do výklednku s policemi zřejmě původně ústilo schodiště z povrchu), z pravé části dnes ústí na povrch dodatečně vybudovaná chodba se schodištěm na dvůr současného domu.Hlavní sklepy za domem č. 64 tvoří pravoúhlé uspořádání ve tvaru písmene T. Zatímco levá část na snímku zasahuje pod původní dům č. 64 poněkud vystupující do ulice Hlinky, na jehož místě jsou od let garáže (do výklednku s policemi zřejmě původně ústilo schodiště z povrchu), z pravé části dnes ústí na povrch dodatečně vybudovaná chodba se schodištěm na dvůr současného domu.Hlavní sklepy za domem č. 64 tvoří pravoúhlé uspořádání ve tvaru písmene T. Zatímco levá část na snímku zasahuje pod původní dům č. 64 poněkud vystupující do ulice Hlinky, na jehož místě jsou od let garáže (do výklednku s policemi zřejmě původně ústilo schodiště z povrchu), z pravé části dnes ústí na povrch dodatečně vybudovaná chodba se schodištěm na dvůr současného domu.Hlavní sklepy za domem č. 64 tvoří pravoúhlé uspořádání ve tvaru písmene T. Zatímco levá část na snímku zasahuje pod původní dům č. 64 poněkud vystupující do ulice Hlinky, na jehož místě jsou od let garáže (do výklednku s policemi zřejmě původně ústilo schodiště z povrchu), z pravé části dnes ústí na povrch dodatečně vybudovaná chodba se schodištěm na dvůr současného domu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-05-29]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklepy_za_domem_hlinky_64/sklepy_za_domem_hlinky_64_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze