Brno

Předchozí Zpět Následující

Původní porcelánová svítidla pochází pravděpodobně z doby největšího rozkvětu vinařství na Hlinkách, tedy 30. let 20. století. Dávno jsou už mimo provoz. Brno, CZE 24. 3. 2021

Původní porcelánová svítidla pochází pravděpodobně z doby největšího rozkvětu vinařství na Hlinkách, tedy 30. let 20. století. Dávno jsou už mimo provoz.Původní porcelánová svítidla pochází pravděpodobně z doby největšího rozkvětu vinařství na Hlinkách, tedy 30. let 20. století. Dávno jsou už mimo provoz.Původní porcelánová svítidla pochází pravděpodobně z doby největšího rozkvětu vinařství na Hlinkách, tedy 30. let 20. století. Dávno jsou už mimo provoz.Původní porcelánová svítidla pochází pravděpodobně z doby největšího rozkvětu vinařství na Hlinkách, tedy 30. let 20. století. Dávno jsou už mimo provoz.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-06-26]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklepy_za_domem_hlinky_64/sklepy_za_domem_hlinky_64_3.jpg&typzarizeni=m.
 
Desktopová verze | Mobilní verze