Brno

Předchozí Zpět Následující

Pohled skrze příčku, která rozdělila sklepy za domem č. na přední a zadní část. Osvětlený prostor je tvořen písmenem T do směrem ulice, tmavá zadní část byla dodatečně připojena ke sklepům domu Hlinky 62. Brno, CZE 3. 3. 2022

Pohled skrze příčku, která rozdělila sklepy za domem č. na přední a zadní část. Osvětlený prostor je tvořen písmenem T do směrem ulice, tmavá zadní část byla dodatečně připojena ke sklepům domu Hlinky 62.Pohled skrze příčku, která rozdělila sklepy za domem č. na přední a zadní část. Osvětlený prostor je tvořen písmenem T do směrem ulice, tmavá zadní část byla dodatečně připojena ke sklepům domu Hlinky 62.Pohled skrze příčku, která rozdělila sklepy za domem č. na přední a zadní část. Osvětlený prostor je tvořen písmenem T do směrem ulice, tmavá zadní část byla dodatečně připojena ke sklepům domu Hlinky 62.Pohled skrze příčku, která rozdělila sklepy za domem č. na přední a zadní část. Osvětlený prostor je tvořen písmenem T do směrem ulice, tmavá zadní část byla dodatečně připojena ke sklepům domu Hlinky 62.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-05-29]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklepy_za_domem_hlinky_64/sklepy_za_domem_hlinky_64_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze