Brno

Předchozí Zpět Následující

Chodba mírně zahýbá nejprve doleva a posléze zpátky doprava. Před jejím koncem odbočuje k západu další chodba, zřejmě původně spojka do sklepů za domem č. 66. Brno, CZE 24. 3. 2021

Chodba mírně zahýbá nejprve doleva a posléze zpátky doprava. Před jejím koncem odbočuje k západu další chodba, zřejmě původně spojka do sklepů za domem č. 66.Chodba mírně zahýbá nejprve doleva a posléze zpátky doprava. Před jejím koncem odbočuje k západu další chodba, zřejmě původně spojka do sklepů za domem č. 66.Chodba mírně zahýbá nejprve doleva a posléze zpátky doprava. Před jejím koncem odbočuje k západu další chodba, zřejmě původně spojka do sklepů za domem č. 66.Chodba mírně zahýbá nejprve doleva a posléze zpátky doprava. Před jejím koncem odbočuje k západu další chodba, zřejmě původně spojka do sklepů za domem č. 66.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-05-29]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklepy_za_domem_hlinky_64/sklepy_za_domem_hlinky_64_7.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze