Brno

Předchozí Zpět Následující

Za spojovací chodbou k západu se nachází nejhlubší část sklepení, oddělená zdmi z betonových bloků na místě někdejších dveří. Brno, CZE 24. 3. 2021

Za spojovací chodbou k západu se nachází nejhlubší část sklepení, oddělená zdmi z betonových bloků na místě někdejších dveří.Za spojovací chodbou k západu se nachází nejhlubší část sklepení, oddělená zdmi z betonových bloků na místě někdejších dveří.Za spojovací chodbou k západu se nachází nejhlubší část sklepení, oddělená zdmi z betonových bloků na místě někdejších dveří.Za spojovací chodbou k západu se nachází nejhlubší část sklepení, oddělená zdmi z betonových bloků na místě někdejších dveří.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-06-26]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklepy_za_domem_hlinky_64/sklepy_za_domem_hlinky_64_8.jpg&typzarizeni=c.
 
Desktopová verze | Mobilní verze