Brno

Předchozí Zpět Následující

V místnosti zaujme komín, který zřejmě umožňoval vytápět část podzemních prostor, a záhadná čtveřice písmen vyrytá do poměrně tvrdé sprašové horniny tvořící zadní stěnu chodby. Brno, CZE 24. 3. 2021

V místnosti zaujme komín, který zřejmě umožňoval vytápět část podzemních prostor, a záhadná čtveřice písmen vyrytá do poměrně tvrdé sprašové horniny tvořící zadní stěnu chodby.V místnosti zaujme komín, který zřejmě umožňoval vytápět část podzemních prostor, a záhadná čtveřice písmen vyrytá do poměrně tvrdé sprašové horniny tvořící zadní stěnu chodby.V místnosti zaujme komín, který zřejmě umožňoval vytápět část podzemních prostor, a záhadná čtveřice písmen vyrytá do poměrně tvrdé sprašové horniny tvořící zadní stěnu chodby.V místnosti zaujme komín, který zřejmě umožňoval vytápět část podzemních prostor, a záhadná čtveřice písmen vyrytá do poměrně tvrdé sprašové horniny tvořící zadní stěnu chodby.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-05-29]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklepy_za_domem_hlinky_64/sklepy_za_domem_hlinky_64_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze