Nitra

Předchozí Zpět Následující

Pohled zpod zásobníků na uhlí (u východní stěny) směrem k západu na technické a pravděpodobně též administrativní zázemí kotelny. Nitra, SVK 19. 3. 2023

Pohled zpod zásobníků na uhlí (u východní stěny) směrem k západu na technické a pravděpodobně též administrativní zázemí kotelny.Pohled zpod zásobníků na uhlí (u východní stěny) směrem k západu na technické a pravděpodobně též administrativní zázemí kotelny.Pohled zpod zásobníků na uhlí (u východní stěny) směrem k západu na technické a pravděpodobně též administrativní zázemí kotelny.Pohled zpod zásobníků na uhlí (u východní stěny) směrem k západu na technické a pravděpodobně též administrativní zázemí kotelny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-02]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stara_kotelna_v_mlynarcich/stara_kotelna_v_mlynarcich_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze