Přerov

Předchozí Zpět Následující

Budova sloužila vposledku poště a proto byla propojena na několika místech s modernější sousední poštovní budovou. Třeba přepážkou č. 10. Přerov, CZE 15. 1. 2023

Budova sloužila vposledku poště a proto byla propojena na několika místech s modernější sousední poštovní budovou. Třeba přepážkou č. 10.Budova sloužila vposledku poště a proto byla propojena na několika místech s modernější sousední poštovní budovou. Třeba přepážkou č. 10.Budova sloužila vposledku poště a proto byla propojena na několika místech s modernější sousední poštovní budovou. Třeba přepážkou č. 10.Budova sloužila vposledku poště a proto byla propojena na několika místech s modernější sousední poštovní budovou. Třeba přepážkou č. 10.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-03-22]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stara_vypravni_budova_prerov/stara_vypravni_budova_prerov_8.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze