Bystřice nad Pernštejnem

Zpět Následující

Štola má neobvyklý profil daný tvarem betonových dílců. Ty jsou součástí určitého jednoduchého stavebnicového systému, který byl pravděpodobně plánován/využit i na dalších podobných stavbách v . letech. Bystřice nad Pernštejnem, CZE 3. 8. 2022

Štola má neobvyklý profil daný tvarem betonových dílců. Ty jsou součástí určitého jednoduchého stavebnicového systému, který byl pravděpodobně plánován/využit i na dalších podobných stavbách v . letech.Štola má neobvyklý profil daný tvarem betonových dílců. Ty jsou součástí určitého jednoduchého stavebnicového systému, který byl pravděpodobně plánován/využit i na dalších podobných stavbách v . letech.Štola má neobvyklý profil daný tvarem betonových dílců. Ty jsou součástí určitého jednoduchého stavebnicového systému, který byl pravděpodobně plánován/využit i na dalších podobných stavbách v . letech.
   
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-11-30]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stola_nad_virskou_prehradou/stola_nad_virskou_prehradou_1.jpg&typzarizeni=m.
 
Desktopová verze | Mobilní verze