Bystřice nad Pernštejnem

Předchozí Zpět Následující

Hlavní vstup do štoly z údolí Končinského potoka je dobře zabezpečen speciálním zámkem a díky své barvě je takřka nepostřehnutelný. Bystřice nad Pernštejnem, CZE 3. 8. 2022

Hlavní vstup do štoly z údolí Končinského potoka je dobře zabezpečen speciálním zámkem a díky své barvě je takřka nepostřehnutelný.Hlavní vstup do štoly z údolí Končinského potoka je dobře zabezpečen speciálním zámkem a díky své barvě je takřka nepostřehnutelný.Hlavní vstup do štoly z údolí Končinského potoka je dobře zabezpečen speciálním zámkem a díky své barvě je takřka nepostřehnutelný.Hlavní vstup do štoly z údolí Končinského potoka je dobře zabezpečen speciálním zámkem a díky své barvě je takřka nepostřehnutelný.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stola_nad_virskou_prehradou/stola_nad_virskou_prehradou_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze