Bystřice nad Pernštejnem

Předchozí Zpět Následující

Za vstupními dvěřmi, opatřenými masivním zámkem, se nachází další ocelové dveře. Vzhledem k poloze štoly v lesích daleko od civilizace nejsou dveře ani štola samotná odolné proti vysokým tlakům vyvolaným případnou rázovou vlnou výbuchu. Počítalo se ovšem s mírným přetlakem uvnitř štoly, který by umožnil řízenou ventilaci. Bystřice nad Pernštejnem, CZE 3. 8. 2022

Za vstupními dvěřmi, opatřenými masivním zámkem, se nachází další ocelové dveře. Vzhledem k poloze štoly v lesích daleko od civilizace nejsou dveře ani štola samotná odolné proti vysokým tlakům vyvolaným případnou rázovou vlnou výbuchu. Počítalo se ovšem s mírným přetlakem uvnitř štoly, který by umožnil řízenou ventilaci.Za vstupními dvěřmi, opatřenými masivním zámkem, se nachází další ocelové dveře. Vzhledem k poloze štoly v lesích daleko od civilizace nejsou dveře ani štola samotná odolné proti vysokým tlakům vyvolaným případnou rázovou vlnou výbuchu. Počítalo se ovšem s mírným přetlakem uvnitř štoly, který by umožnil řízenou ventilaci.Za vstupními dvěřmi, opatřenými masivním zámkem, se nachází další ocelové dveře. Vzhledem k poloze štoly v lesích daleko od civilizace nejsou dveře ani štola samotná odolné proti vysokým tlakům vyvolaným případnou rázovou vlnou výbuchu. Počítalo se ovšem s mírným přetlakem uvnitř štoly, který by umožnil řízenou ventilaci.Za vstupními dvěřmi, opatřenými masivním zámkem, se nachází další ocelové dveře. Vzhledem k poloze štoly v lesích daleko od civilizace nejsou dveře ani štola samotná odolné proti vysokým tlakům vyvolaným případnou rázovou vlnou výbuchu. Počítalo se ovšem s mírným přetlakem uvnitř štoly, který by umožnil řízenou ventilaci.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stola_nad_virskou_prehradou/stola_nad_virskou_prehradou_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze