Bystřice nad Pernštejnem

Předchozí Zpět Následující

Hlavní chodba štoly je odhadem asi 70 m dlouhá, vypažená betonovými profily stavebnicového typu. Horní klenba je ke stojkám pčipojena ocelovou spojkou a za takto vzniklým profilem jsou naskládány betonové pažící desky. V průběhu ražby pravděpodobně na počvě spočívala kolej stavební drážky, ze které tu ovšem nezbylo zhola nic. Bystřice nad Pernštejnem, CZE 3. 8. 2022

Hlavní chodba štoly je odhadem asi 70 m dlouhá, vypažená betonovými profily stavebnicového typu. Horní klenba je ke stojkám pčipojena ocelovou spojkou a za takto vzniklým profilem jsou naskládány betonové pažící desky. V průběhu ražby pravděpodobně na počvě spočívala kolej stavební drážky, ze které tu ovšem nezbylo zhola nic.Hlavní chodba štoly je odhadem asi 70 m dlouhá, vypažená betonovými profily stavebnicového typu. Horní klenba je ke stojkám pčipojena ocelovou spojkou a za takto vzniklým profilem jsou naskládány betonové pažící desky. V průběhu ražby pravděpodobně na počvě spočívala kolej stavební drážky, ze které tu ovšem nezbylo zhola nic.Hlavní chodba štoly je odhadem asi 70 m dlouhá, vypažená betonovými profily stavebnicového typu. Horní klenba je ke stojkám pčipojena ocelovou spojkou a za takto vzniklým profilem jsou naskládány betonové pažící desky. V průběhu ražby pravděpodobně na počvě spočívala kolej stavební drážky, ze které tu ovšem nezbylo zhola nic.Hlavní chodba štoly je odhadem asi 70 m dlouhá, vypažená betonovými profily stavebnicového typu. Horní klenba je ke stojkám pčipojena ocelovou spojkou a za takto vzniklým profilem jsou naskládány betonové pažící desky. V průběhu ražby pravděpodobně na počvě spočívala kolej stavební drážky, ze které tu ovšem nezbylo zhola nic.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stola_nad_virskou_prehradou/stola_nad_virskou_prehradou_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze