Bystřice nad Pernštejnem

Předchozí Zpět Následující

Ve štole se nachází několik nedokončených rozrážek, ze kterých se do hlavní chodby valí nesourodá hornina. Ostění je na křižovatkách tvořeno betonem litým na místě do bednění. Bystřice nad Pernštejnem, CZE 3. 8. 2022

Ve štole se nachází několik nedokončených rozrážek, ze kterých se do hlavní chodby valí nesourodá hornina. Ostění je na křižovatkách tvořeno betonem litým na místě do bednění. Ve štole se nachází několik nedokončených rozrážek, ze kterých se do hlavní chodby valí nesourodá hornina. Ostění je na křižovatkách tvořeno betonem litým na místě do bednění. Ve štole se nachází několik nedokončených rozrážek, ze kterých se do hlavní chodby valí nesourodá hornina. Ostění je na křižovatkách tvořeno betonem litým na místě do bednění. Ve štole se nachází několik nedokončených rozrážek, ze kterých se do hlavní chodby valí nesourodá hornina. Ostění je na křižovatkách tvořeno betonem litým na místě do bednění.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stola_nad_virskou_prehradou/stola_nad_virskou_prehradou_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze