Bystřice nad Pernštejnem

Předchozí Zpět Následující

Betonové profily jsou vročeny do různých měsíců roku 1961. Těžko soudit, zda byla betonárka vybudována přímo na místě stavby štoly nebo byly profily dováženy z větší vzdálenosti. Nedaleká Vírská přehrada byla dostavěna v roce 1957, pro stavbu štoly tak mohly být využity třeba i zbytky tamní infrastruktury. Bystřice nad Pernštejnem, CZE 3. 8. 2022

Betonové profily jsou vročeny do různých měsíců roku 1961. Těžko soudit, zda byla betonárka vybudována přímo na místě stavby štoly nebo byly profily dováženy z větší vzdálenosti. Nedaleká Vírská přehrada byla dostavěna v roce 1957, pro stavbu štoly tak mohly být využity třeba i zbytky tamní infrastruktury.Betonové profily jsou vročeny do různých měsíců roku 1961. Těžko soudit, zda byla betonárka vybudována přímo na místě stavby štoly nebo byly profily dováženy z větší vzdálenosti. Nedaleká Vírská přehrada byla dostavěna v roce 1957, pro stavbu štoly tak mohly být využity třeba i zbytky tamní infrastruktury.Betonové profily jsou vročeny do různých měsíců roku 1961. Těžko soudit, zda byla betonárka vybudována přímo na místě stavby štoly nebo byly profily dováženy z větší vzdálenosti. Nedaleká Vírská přehrada byla dostavěna v roce 1957, pro stavbu štoly tak mohly být využity třeba i zbytky tamní infrastruktury.Betonové profily jsou vročeny do různých měsíců roku 1961. Těžko soudit, zda byla betonárka vybudována přímo na místě stavby štoly nebo byly profily dováženy z větší vzdálenosti. Nedaleká Vírská přehrada byla dostavěna v roce 1957, pro stavbu štoly tak mohly být využity třeba i zbytky tamní infrastruktury.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stola_nad_virskou_prehradou/stola_nad_virskou_prehradou_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze