Bystřice nad Pernštejnem

Předchozí Zpět Následující

Z neznámého důvodu, snad při opuštění původního plánu a trhání kolejí drážky z počvy, byla na mnoha místech poškozena také keramická drenáž ve štole. Bystřice nad Pernštejnem, CZE 3. 8. 2022

Z neznámého důvodu, snad při opuštění původního plánu a trhání kolejí drážky z počvy, byla na mnoha místech poškozena také keramická drenáž ve štole.Z neznámého důvodu, snad při opuštění původního plánu a trhání kolejí drážky z počvy, byla na mnoha místech poškozena také keramická drenáž ve štole.Z neznámého důvodu, snad při opuštění původního plánu a trhání kolejí drážky z počvy, byla na mnoha místech poškozena také keramická drenáž ve štole.Z neznámého důvodu, snad při opuštění původního plánu a trhání kolejí drážky z počvy, byla na mnoha místech poškozena také keramická drenáž ve štole.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-11-30]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stola_nad_virskou_prehradou/stola_nad_virskou_prehradou_7.jpg&typzarizeni=c.
 
Desktopová verze | Mobilní verze