Bystřice nad Pernštejnem

Předchozí Zpět Následující

Poslední rozrážka, mířící severozápadním směrem, byla vydřevena pouze provizorně. Po šedesáti letech se ve vlhkém prostředí štoly výdreva rozpadla takřka na prach. Bystřice nad Pernštejnem, CZE 3. 8. 2022

Poslední rozrážka, mířící severozápadním směrem, byla vydřevena pouze provizorně. Po šedesáti letech se ve vlhkém prostředí štoly výdreva rozpadla takřka na prach.Poslední rozrážka, mířící severozápadním směrem, byla vydřevena pouze provizorně. Po šedesáti letech se ve vlhkém prostředí štoly výdreva rozpadla takřka na prach.Poslední rozrážka, mířící severozápadním směrem, byla vydřevena pouze provizorně. Po šedesáti letech se ve vlhkém prostředí štoly výdreva rozpadla takřka na prach.Poslední rozrážka, mířící severozápadním směrem, byla vydřevena pouze provizorně. Po šedesáti letech se ve vlhkém prostředí štoly výdreva rozpadla takřka na prach.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-02]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stola_nad_virskou_prehradou/stola_nad_virskou_prehradou_8.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze