Bystřice nad Pernštejnem

Předchozí Zpět Následující

Protilehlá chodba nabízí pohled na betonovou stěnu načerněnou dehtem, za kterou se zřejmě kdysi skrýval nebo aspoň skrývat měl, nouzový východ - tedy šachta vedoucí vzhůru k povrchu. Bystřice nad Pernštejnem, CZE 3. 8. 2022

Protilehlá chodba nabízí pohled na betonovou stěnu načerněnou dehtem, za kterou se zřejmě kdysi skrýval nebo aspoň skrývat měl, nouzový východ - tedy šachta vedoucí vzhůru k povrchu.Protilehlá chodba nabízí pohled na betonovou stěnu načerněnou dehtem, za kterou se zřejmě kdysi skrýval nebo aspoň skrývat měl, nouzový východ - tedy šachta vedoucí vzhůru k povrchu.Protilehlá chodba nabízí pohled na betonovou stěnu načerněnou dehtem, za kterou se zřejmě kdysi skrýval nebo aspoň skrývat měl, nouzový východ - tedy šachta vedoucí vzhůru k povrchu.Protilehlá chodba nabízí pohled na betonovou stěnu načerněnou dehtem, za kterou se zřejmě kdysi skrýval nebo aspoň skrývat měl, nouzový východ - tedy šachta vedoucí vzhůru k povrchu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stola_nad_virskou_prehradou/stola_nad_virskou_prehradou_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze