Litoměřice

Předchozí Zpět Následující

Do historické stoky ústily v minulosti další tunely, dnes již povětšinou zazděné. Zde se chodba lomí v tupém úhlu pod Labskou ulicí. Litoměřice, CZE 11. 7. 2015

Do historické stoky ústily v minulosti další tunely, dnes již povětšinou zazděné. Zde se chodba lomí v tupém úhlu pod Labskou ulicí.Do historické stoky ústily v minulosti další tunely, dnes již povětšinou zazděné. Zde se chodba lomí v tupém úhlu pod Labskou ulicí.Do historické stoky ústily v minulosti další tunely, dnes již povětšinou zazděné. Zde se chodba lomí v tupém úhlu pod Labskou ulicí.Do historické stoky ústily v minulosti další tunely, dnes již povětšinou zazděné. Zde se chodba lomí v tupém úhlu pod Labskou ulicí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunel_pokratickeho_potoka/tunel_pokratickeho_potoka_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze