Litoměřice

Předchozí Zpět Následující

Pod bývalou železniční tratí vedoucí pod Litoměřicemi tunelem prochází potok kamenným mostem a na malou chvíli se vynořuje na světlo světa, aby vzápětí zase zmizel v klenuté stoce. Litoměřice, CZE 11. 7. 2015

Pod bývalou železniční tratí vedoucí pod Litoměřicemi tunelem prochází potok kamenným mostem a na malou chvíli se vynořuje na světlo světa, aby vzápětí zase zmizel v klenuté stoce.Pod bývalou železniční tratí vedoucí pod Litoměřicemi tunelem prochází potok kamenným mostem a na malou chvíli se vynořuje na světlo světa, aby vzápětí zase zmizel v klenuté stoce.Pod bývalou železniční tratí vedoucí pod Litoměřicemi tunelem prochází potok kamenným mostem a na malou chvíli se vynořuje na světlo světa, aby vzápětí zase zmizel v klenuté stoce.Pod bývalou železniční tratí vedoucí pod Litoměřicemi tunelem prochází potok kamenným mostem a na malou chvíli se vynořuje na světlo světa, aby vzápětí zase zmizel v klenuté stoce.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunel_pokratickeho_potoka/tunel_pokratickeho_potoka_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze