Litoměřice

Předchozí Zpět Následující

Rychlý proud vody (který by mohl vymílat dno) omezují kaskádovité stupně různé výšky, rozmístěné na několika místech ve štole. Litoměřice, CZE 11. 7. 2015

Rychlý proud vody (který by mohl vymílat dno) omezují kaskádovité stupně různé výšky, rozmístěné na několika místech ve štole.Rychlý proud vody (který by mohl vymílat dno) omezují kaskádovité stupně různé výšky, rozmístěné na několika místech ve štole.Rychlý proud vody (který by mohl vymílat dno) omezují kaskádovité stupně různé výšky, rozmístěné na několika místech ve štole.Rychlý proud vody (který by mohl vymílat dno) omezují kaskádovité stupně různé výšky, rozmístěné na několika místech ve štole.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunel_pokratickeho_potoka/tunel_pokratickeho_potoka_8.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze