Želešice

Předchozí Zpět Následující

Letecký pohled na Želešice od jihovýchodu. Trasa drážky podél cesty a za zahradnictvím šikmo přes Bobravu a na úbočí kopce mezi Želešicemi a Rajhradem. Želešice, CZE 2. 4. 2021

Letecký pohled na Želešice od jihovýchodu. Trasa drážky podél cesty a za zahradnictvím šikmo přes Bobravu a na úbočí kopce mezi Želešicemi a Rajhradem.Letecký pohled na Želešice od jihovýchodu. Trasa drážky podél cesty a za zahradnictvím šikmo přes Bobravu a na úbočí kopce mezi Želešicemi a Rajhradem.Letecký pohled na Želešice od jihovýchodu. Trasa drážky podél cesty a za zahradnictvím šikmo přes Bobravu a na úbočí kopce mezi Želešicemi a Rajhradem.Letecký pohled na Želešice od jihovýchodu. Trasa drážky podél cesty a za zahradnictvím šikmo přes Bobravu a na úbočí kopce mezi Želešicemi a Rajhradem.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-02-22]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_13_zakres.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze