Modřice

Předchozí Zpět Následující

Dateilní pohled na oblouk blíže Evropské ulice v Modřicích. Ani zde nezbylo po drážce takřka nic, těleso je rozorané a na místě lze nalézt jen nevýraznou terénní vlnu v travnaté ploše vpravo od středu snímku. Modřice, CZE 2. 4. 2021

Dateilní pohled na oblouk blíže Evropské ulice v Modřicích. Ani zde nezbylo po drážce takřka nic, těleso je rozorané a na místě lze nalézt jen nevýraznou terénní vlnu v travnaté ploše vpravo od středu snímku.Dateilní pohled na oblouk blíže Evropské ulice v Modřicích. Ani zde nezbylo po drážce takřka nic, těleso je rozorané a na místě lze nalézt jen nevýraznou terénní vlnu v travnaté ploše vpravo od středu snímku.Dateilní pohled na oblouk blíže Evropské ulice v Modřicích. Ani zde nezbylo po drážce takřka nic, těleso je rozorané a na místě lze nalézt jen nevýraznou terénní vlnu v travnaté ploše vpravo od středu snímku.Dateilní pohled na oblouk blíže Evropské ulice v Modřicích. Ani zde nezbylo po drážce takřka nic, těleso je rozorané a na místě lze nalézt jen nevýraznou terénní vlnu v travnaté ploše vpravo od středu snímku.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-04-22]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_15.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze