Želešice

Předchozí Zpět Následující

Pohled k západu na „železniční obchvat Želešic“. Za zahradnictvím zahnula úzkorozchodka k jihozápadu na most přes Obravu neboli Bobravu. Želešice, CZE 2. 4. 2021

Pohled k západu na „železniční obchvat Želešic“. Za zahradnictvím zahnula úzkorozchodka k jihozápadu na most přes Obravu neboli Bobravu.Pohled k západu na „železniční obchvat Želešic“. Za zahradnictvím zahnula úzkorozchodka k jihozápadu na most přes Obravu neboli Bobravu.Pohled k západu na „železniční obchvat Želešic“. Za zahradnictvím zahnula úzkorozchodka k jihozápadu na most přes Obravu neboli Bobravu.Pohled k západu na „železniční obchvat Želešic“. Za zahradnictvím zahnula úzkorozchodka k jihozápadu na most přes Obravu neboli Bobravu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-09-27]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_16.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze