Želešice

Předchozí Zpět Následující

Přibližně v tomto místě křížila úzkokolejka po mostě poprvé Bobravu. Po válce došlo zřejmě v souvislosti s plánem na výstavbu obchvatu Želešic (který ani v roce 2021 stále nestojí) k regulaci a napřímení toku, proto je dnes obtížné odhadnout, kde přesně most stál. Želešice, CZE 2. 4. 2021

Přibližně v tomto místě křížila úzkokolejka po mostě poprvé Bobravu. Po válce došlo zřejmě v souvislosti s plánem na výstavbu obchvatu Želešic (který ani v roce 2021 stále nestojí) k regulaci a napřímení toku, proto je dnes obtížné odhadnout, kde přesně most stál.Přibližně v tomto místě křížila úzkokolejka po mostě poprvé Bobravu. Po válce došlo zřejmě v souvislosti s plánem na výstavbu obchvatu Želešic (který ani v roce 2021 stále nestojí) k regulaci a napřímení toku, proto je dnes obtížné odhadnout, kde přesně most stál.Přibližně v tomto místě křížila úzkokolejka po mostě poprvé Bobravu. Po válce došlo zřejmě v souvislosti s plánem na výstavbu obchvatu Želešic (který ani v roce 2021 stále nestojí) k regulaci a napřímení toku, proto je dnes obtížné odhadnout, kde přesně most stál.Přibližně v tomto místě křížila úzkokolejka po mostě poprvé Bobravu. Po válce došlo zřejmě v souvislosti s plánem na výstavbu obchvatu Želešic (který ani v roce 2021 stále nestojí) k regulaci a napřímení toku, proto je dnes obtížné odhadnout, kde přesně most stál.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-02-21]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_20.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze