Želešice

Předchozí Zpět Následující

Jedním z prvních nezpochybnitelných pozůstatků po drážce je torzo náspu pod kopcem Hvozdcem, na místě odbočení cyklostezky z dnešní Družstevní ulice. Želešice, CZE 2. 4. 2021

Jedním z prvních nezpochybnitelných pozůstatků po drážce je torzo náspu pod kopcem Hvozdcem, na místě odbočení cyklostezky z dnešní Družstevní ulice.Jedním z prvních nezpochybnitelných pozůstatků po drážce je torzo náspu pod kopcem Hvozdcem, na místě odbočení cyklostezky z dnešní Družstevní ulice.Jedním z prvních nezpochybnitelných pozůstatků po drážce je torzo náspu pod kopcem Hvozdcem, na místě odbočení cyklostezky z dnešní Družstevní ulice.Jedním z prvních nezpochybnitelných pozůstatků po drážce je torzo náspu pod kopcem Hvozdcem, na místě odbočení cyklostezky z dnešní Družstevní ulice.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-09-26]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_21.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze