Želešice

Předchozí Zpět Následující

Přestože byly po válce provedeny v tomto místě další terénní úpravy, zdá se, že těleso úzkokolejky zůstalo částečně zachováno jako zemní vlak chránící cestu před vodou stékající z kopce. Opodál lze také nalézt několik železničních pražců. Želešice, CZE 2. 4. 2021

Přestože byly po válce provedeny v tomto místě další terénní úpravy, zdá se, že těleso úzkokolejky zůstalo částečně zachováno jako zemní vlak chránící cestu před vodou stékající z kopce. Opodál lze také nalézt několik železničních pražců.Přestože byly po válce provedeny v tomto místě další terénní úpravy, zdá se, že těleso úzkokolejky zůstalo částečně zachováno jako zemní vlak chránící cestu před vodou stékající z kopce. Opodál lze také nalézt několik železničních pražců.Přestože byly po válce provedeny v tomto místě další terénní úpravy, zdá se, že těleso úzkokolejky zůstalo částečně zachováno jako zemní vlak chránící cestu před vodou stékající z kopce. Opodál lze také nalézt několik železničních pražců.Přestože byly po válce provedeny v tomto místě další terénní úpravy, zdá se, že těleso úzkokolejky zůstalo částečně zachováno jako zemní vlak chránící cestu před vodou stékající z kopce. Opodál lze také nalézt několik železničních pražců.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-02-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_22_zakres.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze