Želešice

Předchozí Zpět Následující

Takřka nikdo z obyvatel Želešic by dnes netipoval, že skrze park na ostrově mezi ulicemi Petra Bezruče a Sportovní kdysi projížděly těžce naložené parní vlaky. Dráhu zde nepřipomíná doslova nic. Želešice, CZE 2. 4. 2021

Takřka nikdo z obyvatel Želešic by dnes netipoval, že skrze park na ostrově mezi ulicemi Petra Bezruče a Sportovní kdysi projížděly těžce naložené parní vlaky. Dráhu zde nepřipomíná doslova nic.Takřka nikdo z obyvatel Želešic by dnes netipoval, že skrze park na ostrově mezi ulicemi Petra Bezruče a Sportovní kdysi projížděly těžce naložené parní vlaky. Dráhu zde nepřipomíná doslova nic.Takřka nikdo z obyvatel Želešic by dnes netipoval, že skrze park na ostrově mezi ulicemi Petra Bezruče a Sportovní kdysi projížděly těžce naložené parní vlaky. Dráhu zde nepřipomíná doslova nic.Takřka nikdo z obyvatel Želešic by dnes netipoval, že skrze park na ostrově mezi ulicemi Petra Bezruče a Sportovní kdysi projížděly těžce naložené parní vlaky. Dráhu zde nepřipomíná doslova nic.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-04-24]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_25_zakres.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze