Želešice

Předchozí Zpět Následující

Drobné zbtyky náspu a cosi jako patky mostu lze nalézt u mlýnského náhonu jihovýchodně od tenisových kurtů. V houštinách na ostrově nestálo za to, rozorat těleso dráhy, za vyschlým náhonem (jehož osud se zřejmě také brzo naplní) však vzala úzkokolejka dokonale za své - terén zde byl srovnán pro tenisové kurty a fotbalové hřiště. Želešice, CZE 11. 4. 2021

Drobné zbtyky náspu a cosi jako patky mostu lze nalézt u mlýnského náhonu jihovýchodně od tenisových kurtů. V houštinách na ostrově nestálo za to, rozorat těleso dráhy, za vyschlým náhonem (jehož osud se zřejmě také brzo naplní) však vzala úzkokolejka dokonale za své - terén zde byl srovnán pro tenisové kurty a fotbalové hřiště.Drobné zbtyky náspu a cosi jako patky mostu lze nalézt u mlýnského náhonu jihovýchodně od tenisových kurtů. V houštinách na ostrově nestálo za to, rozorat těleso dráhy, za vyschlým náhonem (jehož osud se zřejmě také brzo naplní) však vzala úzkokolejka dokonale za své - terén zde byl srovnán pro tenisové kurty a fotbalové hřiště.Drobné zbtyky náspu a cosi jako patky mostu lze nalézt u mlýnského náhonu jihovýchodně od tenisových kurtů. V houštinách na ostrově nestálo za to, rozorat těleso dráhy, za vyschlým náhonem (jehož osud se zřejmě také brzo naplní) však vzala úzkokolejka dokonale za své - terén zde byl srovnán pro tenisové kurty a fotbalové hřiště.Drobné zbtyky náspu a cosi jako patky mostu lze nalézt u mlýnského náhonu jihovýchodně od tenisových kurtů. V houštinách na ostrově nestálo za to, rozorat těleso dráhy, za vyschlým náhonem (jehož osud se zřejmě také brzo naplní) však vzala úzkokolejka dokonale za své - terén zde byl srovnán pro tenisové kurty a fotbalové hřiště.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-12-06]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_27_zakres.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze