Želešice

Předchozí Zpět Následující

Ústřední místo drážky na konci Sportovní ulice v Želešicích. Zde bylo stanoviště s výhybkou, kde se kolej rozdvojovala na horní a dolní větev. Přesto, že tu vlaky nejezdí již 80 let, cosi tu železnici připomíná dodnes. Želešice, CZE 11. 4. 2021

Ústřední místo drážky na konci Sportovní ulice v Želešicích. Zde bylo stanoviště s výhybkou, kde se kolej rozdvojovala na horní a dolní větev. Přesto, že tu vlaky nejezdí již 80 let, cosi tu železnici připomíná dodnes.Ústřední místo drážky na konci Sportovní ulice v Želešicích. Zde bylo stanoviště s výhybkou, kde se kolej rozdvojovala na horní a dolní větev. Přesto, že tu vlaky nejezdí již 80 let, cosi tu železnici připomíná dodnes.Ústřední místo drážky na konci Sportovní ulice v Želešicích. Zde bylo stanoviště s výhybkou, kde se kolej rozdvojovala na horní a dolní větev. Přesto, že tu vlaky nejezdí již 80 let, cosi tu železnici připomíná dodnes.Ústřední místo drážky na konci Sportovní ulice v Želešicích. Zde bylo stanoviště s výhybkou, kde se kolej rozdvojovala na horní a dolní větev. Přesto, že tu vlaky nejezdí již 80 let, cosi tu železnici připomíná dodnes.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-02-22]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_30.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze