Želešice

Předchozí Zpět Následující

Snad je to jen konfigurace terénu, ale představit si tu vedení 900mm koleje není vůbec těžké. Stačí se na chvíli zamyslet a člověk zase slyší nárazy kol na spojnicích a cinkání spřáhel, když lokomotiva trhne vlakem na počátku stoupání k mostu. Želešice, CZE 11. 4. 2021

Snad je to jen konfigurace terénu, ale představit si tu vedení 900mm koleje není vůbec těžké. Stačí se na chvíli zamyslet a člověk zase slyší nárazy kol na spojnicích a cinkání spřáhel, když lokomotiva trhne vlakem na počátku stoupání k mostu.Snad je to jen konfigurace terénu, ale představit si tu vedení 900mm koleje není vůbec těžké. Stačí se na chvíli zamyslet a člověk zase slyší nárazy kol na spojnicích a cinkání spřáhel, když lokomotiva trhne vlakem na počátku stoupání k mostu.Snad je to jen konfigurace terénu, ale představit si tu vedení 900mm koleje není vůbec těžké. Stačí se na chvíli zamyslet a člověk zase slyší nárazy kol na spojnicích a cinkání spřáhel, když lokomotiva trhne vlakem na počátku stoupání k mostu.Snad je to jen konfigurace terénu, ale představit si tu vedení 900mm koleje není vůbec těžké. Stačí se na chvíli zamyslet a člověk zase slyší nárazy kol na spojnicích a cinkání spřáhel, když lokomotiva trhne vlakem na počátku stoupání k mostu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-12-02]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_30_zakres.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze