Želešice

Předchozí Zpět Následující

Cedulka „Pozor lom!“ stojí na místě, kde si s velkou dávkou fantazie umíme představit návěstidlo pro vlaky vjíždějící do koncové stanice na dolní části staveniště dálničního mostu. Želešice, CZE 11. 4. 2021

Cedulka „Pozor lom!“ stojí na místě, kde si s velkou dávkou fantazie umíme představit návěstidlo pro vlaky vjíždějící do koncové stanice na dolní části staveniště dálničního mostu.Cedulka „Pozor lom!“ stojí na místě, kde si s velkou dávkou fantazie umíme představit návěstidlo pro vlaky vjíždějící do koncové stanice na dolní části staveniště dálničního mostu.Cedulka „Pozor lom!“ stojí na místě, kde si s velkou dávkou fantazie umíme představit návěstidlo pro vlaky vjíždějící do koncové stanice na dolní části staveniště dálničního mostu.Cedulka „Pozor lom!“ stojí na místě, kde si s velkou dávkou fantazie umíme představit návěstidlo pro vlaky vjíždějící do koncové stanice na dolní části staveniště dálničního mostu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-12-03]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_32.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze