Želešice

Předchozí Zpět Následující

Dráha tu potřetí křížila Bobravu. Nikoli však v místě dnešního mostku pro pěší a cyklisty, ale pár desítek metrů nad ním proti proudu. Pozůstatky mostu ale na místě nejsou patrné. Želešice, CZE 11. 4. 2021

Dráha tu potřetí křížila Bobravu. Nikoli však v místě dnešního mostku pro pěší a cyklisty, ale pár desítek metrů nad ním proti proudu. Pozůstatky mostu ale na místě nejsou patrné.Dráha tu potřetí křížila Bobravu. Nikoli však v místě dnešního mostku pro pěší a cyklisty, ale pár desítek metrů nad ním proti proudu. Pozůstatky mostu ale na místě nejsou patrné.Dráha tu potřetí křížila Bobravu. Nikoli však v místě dnešního mostku pro pěší a cyklisty, ale pár desítek metrů nad ním proti proudu. Pozůstatky mostu ale na místě nejsou patrné.Dráha tu potřetí křížila Bobravu. Nikoli však v místě dnešního mostku pro pěší a cyklisty, ale pár desítek metrů nad ním proti proudu. Pozůstatky mostu ale na místě nejsou patrné.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-03-02]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_32_zakres.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze