Želešice

Předchozí Zpět Následující

Drážka samotná vedla ještě o několik desítek metrů dál. Teorii, že stavba za budovou sloužila jako remíza pro odstavování lokomtiv, se nepodařilo potvrdit. Želešice, CZE 11. 4. 2021

Drážka samotná vedla ještě o několik desítek metrů dál. Teorii, že stavba za budovou sloužila jako remíza pro odstavování lokomtiv, se nepodařilo potvrdit.Drážka samotná vedla ještě o několik desítek metrů dál. Teorii, že stavba za budovou sloužila jako remíza pro odstavování lokomtiv, se nepodařilo potvrdit.Drážka samotná vedla ještě o několik desítek metrů dál. Teorii, že stavba za budovou sloužila jako remíza pro odstavování lokomtiv, se nepodařilo potvrdit.Drážka samotná vedla ještě o několik desítek metrů dál. Teorii, že stavba za budovou sloužila jako remíza pro odstavování lokomtiv, se nepodařilo potvrdit.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-12-03]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_35_zakres.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze