Želešice

Předchozí Zpět Následující

Část horní větve trati dnes slouží jako příjezdová cesta k domu s evidenčním číslem 23. Budova se nachází na místě, které vyvolává dohady, zda nešlo o součást zařízení stavební drážky. Želešice, CZE 11. 4. 2021

Část horní větve trati dnes slouží jako příjezdová cesta k domu s evidenčním číslem 23. Budova se nachází na místě, které vyvolává dohady, zda nešlo o součást zařízení stavební drážky.Část horní větve trati dnes slouží jako příjezdová cesta k domu s evidenčním číslem 23. Budova se nachází na místě, které vyvolává dohady, zda nešlo o součást zařízení stavební drážky.Část horní větve trati dnes slouží jako příjezdová cesta k domu s evidenčním číslem 23. Budova se nachází na místě, které vyvolává dohady, zda nešlo o součást zařízení stavební drážky.Část horní větve trati dnes slouží jako příjezdová cesta k domu s evidenčním číslem 23. Budova se nachází na místě, které vyvolává dohady, zda nešlo o součást zařízení stavební drážky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-02-26]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_40.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze