Želešice

Předchozí Zpět Následující

Zřejmě nejzachovalejší část dráhy lze najít v nepřístupných svazích východně od želešického lomu. Kolej tudy vedla po odřezech a náspech ve stráni, které jsou zachovalé prakticky v původním stavu. Želešice, CZE 11. 4. 2021

Zřejmě nejzachovalejší část dráhy lze najít v nepřístupných svazích východně od želešického lomu. Kolej tudy vedla po odřezech a náspech ve stráni, které jsou zachovalé prakticky v původním stavu.Zřejmě nejzachovalejší část dráhy lze najít v nepřístupných svazích východně od želešického lomu. Kolej tudy vedla po odřezech a náspech ve stráni, které jsou zachovalé prakticky v původním stavu.Zřejmě nejzachovalejší část dráhy lze najít v nepřístupných svazích východně od želešického lomu. Kolej tudy vedla po odřezech a náspech ve stráni, které jsou zachovalé prakticky v původním stavu.Zřejmě nejzachovalejší část dráhy lze najít v nepřístupných svazích východně od želešického lomu. Kolej tudy vedla po odřezech a náspech ve stráni, které jsou zachovalé prakticky v původním stavu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-12-02]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_42.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze