Želešice

Předchozí Zpět Následující

Pohled ze severního (Heršpického) zhlaví stanice Modřice směrem k cihleně. Z výhybky č. 17 (pod fotografem) je vidět výhybku č. 16 a vpravo od ní výhybku č. 14, ze které odbočuje a do vrat vchází kolej vlečky společnosti Firesta. Tudy vjížděly do areálu překladiště nákladní vlaky, aby se pak úvraťově vrátily k severu, k rampě úzkokolejky (je vidět na fotce vpravo). Želešice, CZE 16. 4. 2021

Pohled ze severního (Heršpického) zhlaví stanice Modřice směrem k cihleně. Z výhybky č. 17 (pod fotografem) je vidět výhybku č. 16 a vpravo od ní výhybku č. 14, ze které odbočuje a do vrat vchází kolej vlečky společnosti Firesta. Tudy vjížděly do areálu překladiště nákladní vlaky, aby se pak úvraťově vrátily k severu, k rampě úzkokolejky (je vidět na fotce vpravo).Pohled ze severního (Heršpického) zhlaví stanice Modřice směrem k cihleně. Z výhybky č. 17 (pod fotografem) je vidět výhybku č. 16 a vpravo od ní výhybku č. 14, ze které odbočuje a do vrat vchází kolej vlečky společnosti Firesta. Tudy vjížděly do areálu překladiště nákladní vlaky, aby se pak úvraťově vrátily k severu, k rampě úzkokolejky (je vidět na fotce vpravo).Pohled ze severního (Heršpického) zhlaví stanice Modřice směrem k cihleně. Z výhybky č. 17 (pod fotografem) je vidět výhybku č. 16 a vpravo od ní výhybku č. 14, ze které odbočuje a do vrat vchází kolej vlečky společnosti Firesta. Tudy vjížděly do areálu překladiště nákladní vlaky, aby se pak úvraťově vrátily k severu, k rampě úzkokolejky (je vidět na fotce vpravo).Pohled ze severního (Heršpického) zhlaví stanice Modřice směrem k cihleně. Z výhybky č. 17 (pod fotografem) je vidět výhybku č. 16 a vpravo od ní výhybku č. 14, ze které odbočuje a do vrat vchází kolej vlečky společnosti Firesta. Tudy vjížděly do areálu překladiště nákladní vlaky, aby se pak úvraťově vrátily k severu, k rampě úzkokolejky (je vidět na fotce vpravo).
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-02-22]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze