Želešice

Předchozí Zpět Následující

Protisměrný pohled k severu na současnou vlečku Firesty. V dálce jsou vidět baráky stojící od války na rampě překladiště mezi vlečkou a úzkokolejnou drahou. Želešice, CZE 16. 4. 2021

Protisměrný pohled k severu na současnou vlečku Firesty. V dálce jsou vidět baráky stojící od války na rampě překladiště mezi vlečkou a úzkokolejnou drahou.Protisměrný pohled k severu na současnou vlečku Firesty. V dálce jsou vidět baráky stojící od války na rampě překladiště mezi vlečkou a úzkokolejnou drahou.Protisměrný pohled k severu na současnou vlečku Firesty. V dálce jsou vidět baráky stojící od války na rampě překladiště mezi vlečkou a úzkokolejnou drahou.Protisměrný pohled k severu na současnou vlečku Firesty. V dálce jsou vidět baráky stojící od války na rampě překladiště mezi vlečkou a úzkokolejnou drahou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-02-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_7.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze