Modřice

Zpět Následující

V mapce z roku 2021 je dobře patrné, jak dráha obcházela Želešice a protáhlá úbočí kopce Kozí horky nad nimi. Ačkoliv výchozí překladiště a cílová stavba mostu jsou od sebe vzdušnou čarou pouhých 3,5 km, úzkokolejka se roztáhla na více než 7 km. Modřice, CZE 3. 4. 2021

V mapce z roku 2021 je dobře patrné, jak dráha obcházela Želešice a protáhlá úbočí kopce Kozí horky nad nimi. Ačkoliv výchozí překladiště a cílová stavba mostu jsou od sebe vzdušnou čarou pouhých 3,5 km, úzkokolejka se roztáhla na více než 7 km.V mapce z roku 2021 je dobře patrné, jak dráha obcházela Želešice a protáhlá úbočí kopce Kozí horky nad nimi. Ačkoliv výchozí překladiště a cílová stavba mostu jsou od sebe vzdušnou čarou pouhých 3,5 km, úzkokolejka se roztáhla na více než 7 km.V mapce z roku 2021 je dobře patrné, jak dráha obcházela Želešice a protáhlá úbočí kopce Kozí horky nad nimi. Ačkoliv výchozí překladiště a cílová stavba mostu jsou od sebe vzdušnou čarou pouhých 3,5 km, úzkokolejka se roztáhla na více než 7 km.
   
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-02-22]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_mapka_1.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze