Modřice

Předchozí Zpět Následující

Úzkokolejka byla v provozu přes dva roky a záhy po válce dokonale zmizela, pozůstatky nejsou patrné ani na leteckých snímcích. Jediným dobře zřetelným terénním prvkem jsou náspy a sklaní zářezy a záruby mezi Želešicemi a dnešním lomem, v místě, kde se drážka dělila na dvě větve. Modřice, CZE 3. 4. 2021

Úzkokolejka byla v provozu přes dva roky a záhy po válce dokonale zmizela, pozůstatky nejsou patrné ani na leteckých snímcích. Jediným dobře zřetelným terénním prvkem jsou náspy a sklaní zářezy a záruby mezi Želešicemi a dnešním lomem, v místě, kde se drážka dělila na dvě větve.Úzkokolejka byla v provozu přes dva roky a záhy po válce dokonale zmizela, pozůstatky nejsou patrné ani na leteckých snímcích. Jediným dobře zřetelným terénním prvkem jsou náspy a sklaní zářezy a záruby mezi Želešicemi a dnešním lomem, v místě, kde se drážka dělila na dvě větve.Úzkokolejka byla v provozu přes dva roky a záhy po válce dokonale zmizela, pozůstatky nejsou patrné ani na leteckých snímcích. Jediným dobře zřetelným terénním prvkem jsou náspy a sklaní zářezy a záruby mezi Želešicemi a dnešním lomem, v místě, kde se drážka dělila na dvě větve.Úzkokolejka byla v provozu přes dva roky a záhy po válce dokonale zmizela, pozůstatky nejsou patrné ani na leteckých snímcích. Jediným dobře zřetelným terénním prvkem jsou náspy a sklaní zářezy a záruby mezi Želešicemi a dnešním lomem, v místě, kde se drážka dělila na dvě větve.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-12-02]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_modrice_zelesice/uzkokolejka_modrice_zelesice_mapka_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze