Borgholm

Předchozí Zpět Následující

Mlýn se nachází na prosluněné pastvině necelé 2 km od pobřeží Baltského moře a necelé 3 km od moderní farmy větrných turbín, které dnes zásobují ostrov elektřinou. Borgholm, SWE 16. 8. 2020

Mlýn se nachází na prosluněné pastvině necelé 2 km od pobřeží Baltského moře a necelé 3 km od moderní farmy větrných turbín, které dnes zásobují ostrov elektřinou.Mlýn se nachází na prosluněné pastvině necelé 2 km od pobřeží Baltského moře a necelé 3 km od moderní farmy větrných turbín, které dnes zásobují ostrov elektřinou.Mlýn se nachází na prosluněné pastvině necelé 2 km od pobřeží Baltského moře a necelé 3 km od moderní farmy větrných turbín, které dnes zásobují ostrov elektřinou.Mlýn se nachází na prosluněné pastvině necelé 2 km od pobřeží Baltského moře a necelé 3 km od moderní farmy větrných turbín, které dnes zásobují ostrov elektřinou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-07]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vetrny_mlyn_u_ormogy/vetrny_mlyn_u_ormogy_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze