Borgholm

Předchozí Zpět Následující

Středový sloup, na kterém lze celý mlýn otáčet, se nazývá tatík nebo otec. Jeho šikmé vzpěry pak apoštolové. Všechny spočívají na základovém kříži (též podešvi). Borgholm, SWE 16. 8. 2020

Středový sloup, na kterém lze celý mlýn otáčet, se nazývá tatík nebo otec. Jeho šikmé vzpěry pak apoštolové. Všechny spočívají na základovém kříži (též podešvi).Středový sloup, na kterém lze celý mlýn otáčet, se nazývá tatík nebo otec. Jeho šikmé vzpěry pak apoštolové. Všechny spočívají na základovém kříži (též podešvi).Středový sloup, na kterém lze celý mlýn otáčet, se nazývá tatík nebo otec. Jeho šikmé vzpěry pak apoštolové. Všechny spočívají na základovém kříži (též podešvi).Středový sloup, na kterém lze celý mlýn otáčet, se nazývá tatík nebo otec. Jeho šikmé vzpěry pak apoštolové. Všechny spočívají na základovém kříži (též podešvi).
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-11-30]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vetrny_mlyn_u_ormogy/vetrny_mlyn_u_ormogy_4.jpg&typzarizeni=m.
 
Desktopová verze | Mobilní verze