Borgholm

Předchozí Zpět Následující

Val je na protější straně upevněn v kluzném ložisku. Tady se zřejmě dřív také nacházelo brzdící zařízení, kterým bylo možné regulovat výkon mlýna. Borgholm, SWE 16. 8. 2020

Val je na protější straně upevněn v kluzném ložisku. Tady se zřejmě dřív také nacházelo brzdící zařízení, kterým bylo možné regulovat výkon mlýna.Val je na protější straně upevněn v kluzném ložisku. Tady se zřejmě dřív také nacházelo brzdící zařízení, kterým bylo možné regulovat výkon mlýna.Val je na protější straně upevněn v kluzném ložisku. Tady se zřejmě dřív také nacházelo brzdící zařízení, kterým bylo možné regulovat výkon mlýna.Val je na protější straně upevněn v kluzném ložisku. Tady se zřejmě dřív také nacházelo brzdící zařízení, kterým bylo možné regulovat výkon mlýna.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vetrny_mlyn_u_ormogy/vetrny_mlyn_u_ormogy_8.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze