Český Brod

Předchozí Zpět Následující

Zarážedlo na konci kusé koleje, která zbyla z vlečky, v roce 2018, tedy pět let po rekonstrukci přednádražního prostoru včetně ulice Krále Jiřího (za plotem vpravo). Český Brod, CZE 30. 3. 2018

Zarážedlo na konci kusé koleje, která zbyla z vlečky, v roce 2018, tedy pět let po rekonstrukci přednádražního prostoru včetně ulice Krále Jiřího (za plotem vpravo).Zarážedlo na konci kusé koleje, která zbyla z vlečky, v roce 2018, tedy pět let po rekonstrukci přednádražního prostoru včetně ulice Krále Jiřího (za plotem vpravo).Zarážedlo na konci kusé koleje, která zbyla z vlečky, v roce 2018, tedy pět let po rekonstrukci přednádražního prostoru včetně ulice Krále Jiřího (za plotem vpravo).Zarážedlo na konci kusé koleje, která zbyla z vlečky, v roce 2018, tedy pět let po rekonstrukci přednádražního prostoru včetně ulice Krále Jiřího (za plotem vpravo).
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-12-02]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_cesky_brod_cukrovar/vlecka_cesky_brod_cukrovar_1.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze