Sitges

Předchozí Zpět Následující

Zhruba v těchto místech odbočovala vlečka ze 3. staniční koleje, která je na snímku umístěna zcela vlevo. V pozadí dva tunely obligátního názvu Garraf. Sitges, ESP 13. 11. 2021

Zhruba v těchto místech odbočovala vlečka ze 3. staniční koleje, která je na snímku umístěna zcela vlevo. V pozadí dva tunely obligátního názvu Garraf.Zhruba v těchto místech odbočovala vlečka ze 3. staniční koleje, která je na snímku umístěna zcela vlevo. V pozadí dva tunely obligátního názvu Garraf.Zhruba v těchto místech odbočovala vlečka ze 3. staniční koleje, která je na snímku umístěna zcela vlevo. V pozadí dva tunely obligátního názvu Garraf.Zhruba v těchto místech odbočovala vlečka ze 3. staniční koleje, která je na snímku umístěna zcela vlevo. V pozadí dva tunely obligátního názvu Garraf.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-03]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_garraf_cementarna/vlecka_garraf_cementarna_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze