Hanušovice

Předchozí Zpět Následující

Budovy vlevo jsou ovšem jedněmi z mála, které zbyly z rozlehlého areálu textilní továrny. Proto jsou stavební vlaky jedinými, které můžou vlečku využít - nakládat není co. Hanušovice, CZE 23. 10. 2016

Budovy vlevo jsou ovšem jedněmi z mála, které zbyly z rozlehlého areálu textilní továrny. Proto jsou stavební vlaky jedinými, které můžou vlečku využít - nakládat není co.Budovy vlevo jsou ovšem jedněmi z mála, které zbyly z rozlehlého areálu textilní továrny. Proto jsou stavební vlaky jedinými, které můžou vlečku využít - nakládat není co.Budovy vlevo jsou ovšem jedněmi z mála, které zbyly z rozlehlého areálu textilní továrny. Proto jsou stavební vlaky jedinými, které můžou vlečku využít - nakládat není co.Budovy vlevo jsou ovšem jedněmi z mála, které zbyly z rozlehlého areálu textilní továrny. Proto jsou stavební vlaky jedinými, které můžou vlečku využít - nakládat není co.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_hanusovice_textilka/vlecka_hanusovice_textilka_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze