Rájec-Jestřebí

Předchozí Zpět Následující

Historicky vlečka pokračovala pod silničním mostem skrz bránu dále na sever, kde se spojovala s aktuálně nefunkční vlečkou Jihomoravských dřevařských závodů. Rájec-Jestřebí, CZE 21. 11. 2015

Historicky vlečka pokračovala pod silničním mostem skrz bránu dále na sever, kde se spojovala s aktuálně nefunkční vlečkou Jihomoravských dřevařských závodů.Historicky vlečka pokračovala pod silničním mostem skrz bránu dále na sever, kde se spojovala s aktuálně nefunkční vlečkou Jihomoravských dřevařských závodů.Historicky vlečka pokračovala pod silničním mostem skrz bránu dále na sever, kde se spojovala s aktuálně nefunkční vlečkou Jihomoravských dřevařských závodů.Historicky vlečka pokračovala pod silničním mostem skrz bránu dále na sever, kde se spojovala s aktuálně nefunkční vlečkou Jihomoravských dřevařských závodů.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_rajec_jestrebi_pila/vlecka_rajec_jestrebi_pila_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze