Brno

Předchozí Zpět Následující

4. patro severní fronty budov je tvořené elegantní lehkou betonovou konstrukcí z 30. let 20. století, vyplněnou ateliérovými okny, které zaplavují podlaží světlem. Brno, CZE 3. 11. 2013

4. patro severní fronty budov je tvořené elegantní lehkou betonovou konstrukcí z 30. let 20. století, vyplněnou ateliérovými okny, které zaplavují podlaží světlem.4. patro severní fronty budov je tvořené elegantní lehkou betonovou konstrukcí z 30. let 20. století, vyplněnou ateliérovými okny, které zaplavují podlaží světlem.4. patro severní fronty budov je tvořené elegantní lehkou betonovou konstrukcí z 30. let 20. století, vyplněnou ateliérovými okny, které zaplavují podlaží světlem.4. patro severní fronty budov je tvořené elegantní lehkou betonovou konstrukcí z 30. let 20. století, vyplněnou ateliérovými okny, které zaplavují podlaží světlem.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-02-22]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlnena/vlnena_221.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze